חייבת לשאול גם אתכם, הסופרים, כי זה קורה לי הרבה ובטוח גם לכם.

שתף פוסט

קרה לכם שנתקלתם במודעת פייסבוק של מוצר כלשהו, המוצר נראה מעניין, עורר את הסקרנות שלכם עד כדי כך שבא לכם לקרוא עליו עוד, אולי אפילו לגהץ את הויזה, אז לחצתם. 

קליק.

בום.

נחתתם בעמוד נחיתה מבולגן, חלוקה מוזרה, הטקסטים עם רווחים הזויים, צבעים לא קשורים, רקעים רועשים, תמונה עקומה בלי קשר, וכד׳… אין קליק.
מה קורה לכם כשאתם נוחתים בדף נחיתה כזה? מה הדבר הראשון שאתם עושים?
אני מתבאסת, סוגרת וממשיכה הלאה. כי עמוד כזה משדר לי חוסר מקצועיות, הססנות, מעלה שאלות כמו: האם בטוח לי לרכוש כאן? להכניס את פרטי הויזה? ומוריד את תחושת הביטחון שלי לרכוש. אז אני נוטשת. 
וזה הדבר האחרון שהמוכר של המוצר מעוניין בו, כי אם אנשים בורחים מדף הנחיתה – הוא פיספס אותם. הם לא רכשו. וזה ממש חבל. 

ומה אם המוצר הזה היה הספר שלכם? 
תראו, ברור שיש אנשים שירכשו גם מדף שנראה לא משהו. הרוכשים האלה הם אנשים שמכירים ואוהבים אתכם מאוד, הספר עניין אותם והם רוצים לפרגן לכם No matter what – הם היו רוכשים גם בלי דף נחיתה בכלל. 
אבל מה עם כל הקוראים הנוספים, שלא מכירים אתכם, או רק עכשיו מתחילים להכיר אתכם והגיעו לדף ונטשו? פיספסתם אותם ויכולתם למכור יותר. הרבה יותר. לא חבל?
תראו, בדומה לעטיפת הספר, הנראות של עמוד מכירת הספר משפיעה על המכירות. אין ספק. 
עמוד מעוצב, מושקע, שנראה טוב ומקצועי –  מחבר, עושה חשק, נותן תחושת בטחון, וכך – מוכר יותר ספרים.

עוד לפני שהקוראים צוללים לתוך הסיפור, עוד לפני שקראו את תקציר הספר, 
הדבר הראשון שיגרום להם לרצות בכלל להתעניין בו יהיה עטיפת הספר, וכשהם כבר התעניינו – ולחצו על לינק לדף המכירה – דאגו שהם לא יתאכזבו!שדף המכירה יספר ויעביר בצורה אותנטית ומקצועית את הספר שלכם. שתהיה להם חוויה טובה, מגניבה, בטוחה ומעודדת לרכישה! 

וזה אגב, עוד משהו שאנחנו עושים. ☺ חדש בגם וגם ספרים – דף נחיתה ייחודי מותאם לספר שלכם. מתוכנן ספציפית למכירת ספרים, מעוצב בהתאם לסיפור, מסקרן ומותאם למובייל*. 
(*60% מהגולשים יכנסו לדף שלכם דרך המובייל כך שזה מאוד מאוד חשוב). 

עכשיו במבצע השקה עד לסוף השנה 31.12.20.למידע נוסף, מוזמנים להכנס לקישור הבא:https://gamandgamwebsites.gamdesignbooks.com/

אל חשש, לחצו, דף הנחיתה הזה לא יאכזב אתכם ☺

יפעת ומורן דיין
צוות גם וגם ספרים

אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.