לפעמים זה מרגיש שלעולם זה לא יקרה

שתף פוסט

 שעשיתם כבר כל מה שאתם יכולים, והספר לא נמכר. או שנמכר, אבל לא מספיק. ערמת ספרים מכובדת של הספר שלכם מונחת בסלון ונועצת בכם עיניים, ועולות המחשבות שהשוק מוצף ספרים, החנויות סגורות ואין מה לעשות. וזה מאוד מתסכל בעיקר כי באמת נתתם הכל מכל הלב.


אבל אפשר לשנות את זה. אפשר לגרום לקוראים לשים לב לספר שלכם, להסתקרן ולרצות לרכוש.צריך לעצור, להתבונן על כל מה שעשיתם, לבדוק מה עבד יותר ומה פחות. ומה שפחות – לנסות להבין למה. 
למשל – אם הבנתם שהצלחתם למכור לאירגונים, אבל בשיווק הדיגיטלי פחות עבד לכם. חשבו:
האם שיתפתי וחשפתי את הספר בקבוצות רלוונטיות לקהל היעד של הספר?האם הקוראים שנחשפו מבינים את הערך של הספר עבורם?ו/או עד כמה הספר יכול לעזור להם?האם העטיפה של הספר מושכת? מסקרנת? מקצועית דיה?האם הנראות של דף המכירה און ליין מותאמת לספר, מסודרת, ברורה? האם איזור התשלום בדף המכירה ידידותי, פשוט ומזמין לתשלום?
אלה חלק מהדברים שכדאי לכם לבדוק כדי לקדם את המכירות של הספר.

סופרים שמצליחים למכור ספרים הם כאלה ששמים לב לפרטים, מתכננים קדימה, ודואגים בראש ובראשונה שהספר שלהם יראה טוב, טוב מאוד. כי על זה מושתת כל תהליך המכירה. ושכל חשיפה של הספר שלהם תגיע לקהל רלוונטי. ושכשהקהל הרלוונטי מגיע למעמד רכישה – הם יעשו הכל כדי שאופן הרכישה יהיה ברור, מזמין (עושה חשק אפילו) וקל לביצוע ☺ ואז יש מכירות. 


בהצלחה ☺ 

יפעת ומורן דיין
צוות גם וגם ספרים

אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.