הדבר שאתם הכי צריכים כדי למכור את הספר שלכם!

שתף פוסט

אז הדפסתם את ספר הילדים שלכם. ברכות ? איזה יום מאושר!
אבל… מה עושים מחר? כלומר…איך מוכרים אותו? איך דואגים שהוא יגיע ללבבות רבים, להורים וילדים, ישמח, ירגש ויגרום להם לחייך ?

אחד הדברים שתצטרכו על מנת למכור את הספר בעצמכם הוא חנות.דמיינו לכם תור ענק של אנשים שעומדים בתור ומחכים לרכוש את הספר שלכם.הם נכנסים לחנות שהיא בעצם העולם שיצרתם בספר. הם רואים את הסביבה בה מתרחשת העלילה, או סצנה אחת מתוכה, דמויות מתוך הספר מציצות בחינניות, אולי ציטוט מעוצב יפה על הקיר, מדף ספרים שכולו הספר שלכם, פינת יצירה עם דפי צביעה ושעשועונים מסביב לסיפור, ופינת קריאה מוארת ומיוחדת שממתינה רק להם. שישבו לקרוא בה, לעלעל ולהנות.עכשיו דמיינו, שהחנות הזו היא און-ליין. לא פיזית. ושכל העולם הזה שתיארתי קודם עוצב במיוחד עבורכם ועבור הספר שלכם, כך שבעצם נוצר מרחב חווייתי ומגניב!

מסביב לספר שלכם ורק שלכם. אין תחרות מול ספרים נוספים שנמצאים ליידו (כמו בחנות אמיתית). חנות פרטית ומעוצבת רק עבור הספר שלכם. חנות שכולה חוויה מסביבו ועבורו. אם הייתם במקומם (הקוראים) לא הייתם נכנסים? ואם הכל מעוצב לעילא ולעילא, התרשמתם, התרגשתם ועלה בכם חיוך – לא הייתם קונים?
במיוחד אם יש בחנות אפשרות לשלם בכרטיס אשראי בקלי קלות.הייתם קונים. ולא רק אתם. חנות און ליין למכירת הספר שלכם, כלומר דף נחיתה מעוצב וחווייתי עם סליקת כרטיסי אשראי ?, הוא אחד הדברים שהפכו בשנים האחרונות למאוד פופולריים בקרב סופרים עצמאיים. זו דרך פשוטה, קלה, נוחה ומהממת! למכירת הספר שלכם.

חנות היא נכס. וזה נכס ששווה להשקיע בו. לתכנן, לעצב, לבנות, כמו שצריך. כאילו שהיא חנות פיזית אמיתית. שהרי אם הייתם פותחים חנות ספרים, או רוצים למכור מוצר אחר בחנות משלכם, הייתם בוחרים מרחב נעים, שוכרים את שירותיה של מעצבת פנים, משקיעים בעיצוב, בריהוט, באווירה. הכל – כדי להעניק חוויה נעימה וכייפית לרוכשים. אותו דבר עם הספר שלכם. ספר הוא בסופו של דבר מוצר למכירה.

ואם אתם רוצים למכור טוב והרבה, אתם צריכים להשקיע גם בחנות שתמכור אותו. לדאוג שתהיה מדהימה, חווייתית ופשוטה לתפעול. צריכים עזרה עם הקמת החנות שלכם?

הכירו את מורן. אלוף הדיגיטל המוכשר שלנו. (ולא רק!).הוא עושה בדיוק את זה. מעצב ובונה דפי נחיתה מרהיבים למכירת ספרים. עמודים דינמיים, מעניינים שנותנים טעימה מהספר שתוביל לרכישה. בדיוק כמו הדף הזה שעיצבנו לאיריס גלילי עבור ספרה ״ג׳ונגל השלום״: irisGalili.com
איירה בכישרון רב: Podolny Anna

רוצים גם? התקשרו עכשיו: 077-2014737 שלוחה 3.
או שלחו מייל ל: moran@gamdesignbooks.com
נשמח לעזור ?
גם וגם ספרים – עיצוב והפקת ספרים
מפיקים את המיטב מהספר שלכם.

אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.