הולכת על זה עד הסוף!

שתף פוסט

כבר כמה שנים שאני מדברת על ספר הילדים שלי. חולמת עליו, רואה איורים בראש ומדמיינת איך הם קמים לחיים והופכים לספר שילדים וילדות יחבקו ויעשה להם טוב על הלב.
ב-2021 אחרי כשנה-שנתיים שהרעיון קינן בי, נרשמתי לסדנת כתיבה של מאירה ברנע-גולדברג המופלאה וכתבתי אותו אצלה בסדנה ובליווי שלה. זה הלך לי נורא מהר. הפתעתי את עצמי. זה נכון שאני שנים בתחום הזה של ספרי ילדים, אבל בכל זאת, זו היתה הפעם הראשונה שכתבתי ספר. מאירה מאוד אהבה את הרעיון והכתיבה ושלחה אותי חת-שתיים לעשות לו סקיצות.

״כבר?!״ אמרתי לה, והרגשתי איך הלב שלי צונח מאיזור הנוחות שלו למקום לא ידוע.

״כן״. היא אמרה. ״מקסימום אפשר לשנות מילה פה ומילה שם תוך כדי האיור״.
(כי זה ספר שנשען הרבה על האיורים).

מפה לשם נרשמתי גם לקורסי האיור של ליאורה גרוסמן כדי ״לחדד את העפרון״, כי לא איירתי כמה שנים ורציתי לאמן את היד, להתפקס ולחדד את היכולות שלי. אלה קורסים מאוד מאתגרים עם הרבה שיעורי בית. צלחתי את הראשון. צלחתי את השני עד לסוף הקורס ואז בפרוייקט הגמר משהו קרה.
כשהגיע המאני טיים והכל היה מוכן לשלב האחרון – הצביעה לקראת ההגשה הסופית – קפאתי. ולא הצלחתי להגיש בזמן. ולא רק שלא הגשתי בזמן, לא הגשתי עד עכשיו. וכך, הספר שלי נתקע לו ב-2022 ולא התקדם. (כי התחייבתי לעצמי שאסיים קודם את הקורס ואז אעבור לספר שלי).

כל התהליך שלי, התחושות, החששות, העליות והירידות עד לנקודה זו, מתוארים בפרוטרוט בבלוג שלי ״הולכת על זה עד הסוף״ באתר שלנו.
נכון, אז, היה לו שם אחר. ״יוצאת לאור״, אבל לכבוד חזרתי אל התהליך החלטתי לשנות לבלוג את השם בהתאם להחלטה הנוכחית – ״הולכת על זה עד הסוף!״
כי זה מה שאני עושה מעכשיו והלאה. הולכת על זה. עושה הכל על הצד הטוב ביותר, ללא פשרות, ללא עיגול פינות ומוציאה את הספר שלי על הצד הטוב ביותר. ולא סתם ״הולכת על זה״, אלא עד הסוף! כולל מכירה ושיווק בחנויות (תחזיקו לי אצבעות זה ממש לא פשוט להיכנס אליהן).

אבל קודם – מסיימת את הפרוייקט שלא הגשתי באיור. בשבילי.

אז לכבוד ההחלטה אני חוזרת לכתוב בבלוג, שעבר מתיחת פנים, יש לציין.
יחד עם כל האתר שלנו אגב, האתר החדש של גם וגם – הוצאה לאור. 🙂 מוזמנים ךהציץ בעמודים נוספים באתר.

מעבר לבלוג, החלטתי לתעד ברשתות החברתיות את כל התהליך שלי. ממש הכל: מההחלטה ועד לכל התייעצות, פגישה, תחושות, התלבטויות, התהליך עצמו וכמובן כל מה שקשור אליו בפוסטים, ברילסים, בסטורי ועוד. כי אני מאמינה שהתהליך שלי יכול לעזור לכולם.
לא רק לכל למי שרוצים להוציא ספר לאור ויוכלו ללמוד הרבה מהנסיון והתהליך שלי, אלא גם לכל למי שצריכים קצת השראה, או רוצים להגשים חלום. כל חלום. כי זו הדרך.
היא לא תהיה קלה. אבל אני מאמינה בהגשמה (ככה אני חיה את חיי מאז ומתמיד) ומאמינה בכל ליבי, שכשמנסים שוב ושוב ושוב בסוף – מצליחים.
מוזמנים לעקוב אחרי התהליך שלי מקרוב. בבלוג שבאתר, כאן בבלוג, בפייסבוק, באינסטגרם, בטיקטוק. איפה שנוח לכם. ????
הצטרפו להרפתקה שלי ובואו ללוות אותי.
אני מתרגשת מאוד ואשמח שיהיו לצידי כמה שיותר חברים טובים ותומכים שיחזיקו לי אצבעות מכל הלב ????
שלכם, יפעת

אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.