ספר הוא עסק

שתף פוסט

אני יודעת שזה עשוי להישמע הרבה, אבל היום כדי למכור ספר בהצלחה סופרים צריכים לפעול, לתכנן ולשווק כל הזמן. 
זה מתחיל בהבנה הפשוטה שספר = עסק. 
כן, כן. אם רוצים ממש להצליח, כלומר להוציא ספר שימכר היטב, צריכים להתייחס אליו כאל עסק בראשית דרכו. 


ומה עושים כשפותחים עסק? מגדירים מטרות, בונים תוכנית עסקית, בודקים עלויות, מגייסים כספים, בונים תשתיות, יוצרים שיתופי פעולה, נעזרים בבעלי המקצוע הטובים ביותר, ממתגים, משווקים בערוצי שיווק שונים ואז – אם הכל עובד לפי התוכנית – יש מכירות ☺ 
זה בדיוק אותו דבר עם ספר. ביום מן הימים אכתוב בבלוג שלנו את הפוסט המלא ואפרט יותר, אך כאן בפוסט הזה, אני מקצרת וקופצת היישר לשלב בניית התשתיות.

דבר ראשון – דאגו שהספר יהיה כתוב מעולה ויראה לא פחות ממצויין.
כל כך חשוב להפנים שספר הוא מוצר שאתם מציעים למכירה, כדי שאנשים יקנו אותו הוא חייב להיות הטוב ביותר מכל הבחינות.  אי אפשר ולא כדאי להפחית מאף שלב בתהליך הוצאת הספר לאור. 
כשיש בידכם את המוצר הסופי ברמה גבוהה צריך להשקיע בתשתיות שיווקיות, וכאן אני רוצה להרחיב על דף הנחיתה – כי זו בעצם הפלטפורמה שדרכה תמכרו את הספר עצמאית. 
לצורך העניין, זו החנות שלכם למכירת הספר. ולכן זו אחת התשתיות החשובות ביותר להשקיע בהן. 
אם היה מדובר במוצר אחר, והייתם מקימים לו חנות (פיזית), הייתם מביאים מעצב/ת פנים שיעצבו את החנות, משלמים לבעלי מקצוע (קבלן וכד׳) שיבנו הכל בדיוק לפני התוכניות של המעצב/ת, משקיעים במדפי תצוגה, במות, תאורה טובה, אוירה נעימה – הכל כדי שלקוחות ירצו להיכנס ולקנות. 
זו השורה התחתונה. ירצו להיכנס, יתרשמו, יהנו, יקבלו חשק, ירגישו בטוחים, ויקנו. 
כך זה צריך להיות גם בחנות (האינטרנטית) למכירת הספר שלכם.בדיוק כך.
מוצר זה מוצר ומכירה היא מכירה. 
כך שבמקרה הזה אתם צריכים לעשות עיצוב פנים לחנות האינטרנטית שלכם, להיעזר בקבלן, כלומר, בונה אתרים, שיבנה את החנות בדיוק לפני התוכניות של המעצב/ת, להשקיע בנראות של העמוד, בחוויה הויזואלית שהוא יעביר את הקוראים ובחיבור לספר שהוא יצור עבורם. בחוויית המשתמש, בנוחות מקסימלית ופשטות תפעולית בתהליך הרכישה. 

איך עושים את זה? בואו, נקצר לכם את הדרך. מהיכרות רבת שנים עם עולם הספרות, בו אנו פועלים, יצרנו עמוד נחיתה המותאם ספציפית למכירת ספרים.
לאחר שעשינו מחקר מקיף – מה התהליך שרוכש צריך לעבור בעמוד הנחיתה על מנת לקנות – אנחנו שמחים לומר שהעמוד נבנה בדיוק לצרכי מכירת ספר!
נוסיף לכך שימוש בעיצוב של הספר שלכם (שאם פעלתם לפי מה שכתבנו כאן, נראה מדהים) ונקבל נוסחה מדוייקת ומושלמת שתוביל למכירה.

דף נחיתה למכירה ספר – עכשיו במבצע השקה עד לסוף השנה 31.12.20.למידע נוסף מוזמנים להכנס לקישור הבא: https://gamandgamwebsites.gamdesignbooks.com/

קדימה.
בואו נמכור ספרים. 
יפעת ומורן דיין
צוות גם וגם ספרים

אתר זה משתמש בקובצי Cookie כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.